Ataşehir Uçan Balon

Balonsusleme tarafından 3 sene önce yazıldı, 927 views kez görüntülendi ve yazı yorumlara kapalı.

Ataşehir Uçan Balon

Ataşehir uçan balon servisimiz yapılmaktadır. Yerimiz kadıköy merdivenköy de olup anadolu yakasının bir çok bölgesine uçan balon servisi yapmaktayız. Uçan balonlar içerisine helyum gazı doldurulmasıyla oluşur ve 12 saat havada kalmaktadır. İçerisine ilaç konulduğunda bu süre 3 – 4 güne kadar çıkabilmektedir. Folyo balonlarda yaklaşık 1 hafta havada kalabilmektedir. Ayrıca uçan balonların reklam balonu olarak üretileni de mevcuttur. Bunlar büyük zeplin şeklinde olup satış ve kiralaması yapılabilmektedir. Satış mağazamızda uçan balon dışında bir çok doğum günü malzemesi de satılmaktadır. Tabak ve bardaklar, parti malzemeleri, pinyata çeşitleri, tutma çubukları, resim çerçeveleri ve daha bir çok parti malzemesi satış mağazamızda mevcuttur.

 

 

Önemli uyarı ; Uçan balon içerisinde kullandığımız gaz yanıcı olmayan zehirsiz helyum gazıdır. Dışarıda sokak satıcılarının sattığı uçan folyo balonlarının içerisinde yanıcı gaz konulmaktadır. Bu gaz helyum gazı değildir ve ateşle yaklaşıldığında alev almaktadır. Uçan balon alırken uçan balonlarınızı resmi satış mağazalarından vergi levhası olan dükkanlardan almalısınız. Bir kaç TL ucuz uçan balon alıpta çocuğunuzun ve kendinizin sağlığını tehlikeye atmayınuz. İnsan hayatı bir iki TL değildir. Güncel fiyatlar için lütfen telefonla iletişime geçerek fiyat bilisi alınız.

Uçan balon ataşehir, ataşehir helyumlu balon, ataşehir helyum gazlı balon, uçan balon demeti, uçan balon satın al, uçan balon nereden alınır, ataşehir uçan balon satış yeri, ataşehir uçan balon servisi, uçan balon gazı, kullan at helyum tüp, balon gazı satışı

0216 567 81 14

0216 565 97 60

0543 814 55 78

www.esinbalon.com

www.kalpbalon.net

Benzer Yazılar
Yorumlar ()

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.. Bu sitenin Tüm Hakları Esin Balon & Organizasyona aittir. İzinsiz alınıp kullanılması çoğaltılması kesinlikle yasaktır.
Tema: Sipsi V2