Balon Süsleme Fiyatları

Balonsusleme tarafından 4 sene önce yazıldı, 1.553 views kez görüntülendi ve yazı yorumlara kapalı.

Balon Süsleme Fiyatları | 0543 814 55 78

Balon süsleme organizasyonları günümüzde işlevselliğini fazlasıyla arttırmıştır. Yapılan bir balon süsleme ile ulaşılmak istenen hedefe kısa sürede varılabilmektedir. Günümüzde bir çok kurumsal firma belirli dönemlerde mağaza kapı girişlerine balon süsleme yaptırarak çok uygun maliyetlere büyük reklamlar yapmakta ve cirolarını yükseltmektedirler. Burada önemli olan doğru zamanlamadır. Örneğin bayram arifeleri, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü öncesi yaptırılan bu tarz süslemeler ile mağaza hareketliliği sağlanabilir.

Balon süsleme denilince akla ilk olarak zincir balon gelmektedir. Zincir balon dediğimiz olay balonların dörderli hale getirilip sırayla ipe örülmesi ve sarmal şekilde aynı renklerin birbirini takip etmesidir. İsteğe göre bu süsleme organizasyonu rengarenk olarak ta yapılabilir. Renk seçimi tamamen müşterinin kendisine aittir. Genellikle tabela rengi balon rengi olarak tercih edilmektedir.

Balon süsleme fiyatları istenilen süsleme türüne göre değişmektedir. Yani 1 kapı tak balon ile 20 – 30 metre zincir balonun fiyatı aynı değildir. Balon süsleme fiyatları minimum olarak 150 TL den başlar. Bu da kapı takı balon diye tabir ettiğimiz balon süslemesidir. Maksimum 15 metre boyundadır. Metraj arttığında metre fiyatı olarak üzerine dahil edilir.

Balon süsleme profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. İşini bilmeyen kişi tarafından yapılmaya çalışan balon süslemesinde daha sonrasında balonun düşmesi, renklerin birbirini düzgün olarak takip etmemesi, istenilen zamanda balonun hazır hale gelmemesi gibi sorunlar meydana gelmektedir.

Bizler kalp balon olarak işimizi profesyonel olarak yapmakta ve bir çok kurumsal firmayla düzenli olarak çalışmaktayız. Tecrübeli ve geniş kadromuzla aynı anda birden fazla noktada balon süsleme organizasyonu gerçekleştirebilmekteyiz. Elemanlarımız işlerini sizin istediğiniz zamanda bitirmekte ve istediğiniz yerde montajını yapmaktaktadırlar.

Zincir balon dışında papatya balon, sütun balon, uçan balon, jumbo balon, nazar boncuğu gibi daha bir çok balon süsleme türü vardır. Organizasyonun türüne göre amaca göre farklı türde süslemeler tercih edilmektedir. Örneğin bir doğum gününde uçan balon ve papatya balonlar tercih edilirken bir açılış organizasyonunda zincir balon, sünnet organizasyonlarında nazar boncuğu ve sütun balon tercih edilir.

Balon süsleme fiyatları  ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0216 565 97 60

0543 814 55 78

Diğer web adreslerimiz

www.kalpbalon.net

www.balonyagmuru.com

Benzer Yazılar
11 Aralık 2018
Yorumlara kapalı
Yorumlar ()

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.. Bu sitenin Tüm Hakları Esin Balon & Organizasyona aittir. İzinsiz alınıp kullanılması çoğaltılması kesinlikle yasaktır.
Tema: Sipsi V2