Balon Yağmuru

Balonsusleme tarafından 4 sene önce yazıldı, 1.595 views kez görüntülendi ve yazı yorumlara kapalı.

Balon Yağmuru

Balon yağmuru organizasyonu organizasyonundan bahsederken öncelikle bu organizasyonun nerelerde kullanıldığından bahsetmek gerekir. Balon yağmuru organizasyonu genellikle yıl sonu mezuniyet organizasyonlarında, doğum günlerinde düğün organizasyonlarında tercih edilen bir organizasyon türüdür.

Balon yağmuru organizasyonu file içerisine doldurulan balonların bir anda yere dökülmesiyle gerçekleşen bir görsel şovdur. İstenilen adette balon file içerisine yerleştirilerek organizasyon gerçekleştirilir. Minimum 100 adet olmakla birlikte bu adet çok yüksek rakamlara çıkabilmektedir. İdeal olanı ise 200 – 300 adet arası bir balon dökme organizasyonudur.

Balon yağmuru organizasyonunda fiyatlarda adetlere göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar yükseldikçe birim başı maliyette buna ters orantılı olarak düşer. Balon dökme organizasyonu gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken husus işin profesyonel kişilerce yapılmasıdır. Anlık bir organizasyon olduğu için olası bir hatayı düzeltme gibi bir imkan olmamaktadır. Bu nedenle balon yağmuru organizasyonu yaptıracağınız firmanın daha önce yaptığı işlere referanslara bakmanızda oldukça yarar vardır. Aksi durumda hiç istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Balon dökme organizasyonun kısaca mantığından bahsedecek olursak öncelikle balonları doldurduğumuz filenin 3 tarafıda dikilir ve tek bir tarafı açık kalır. Balonlar buradan file içerisine doldurulur. Daha öncede söylediğim gibi ideal olan 250 – 300 arası bir balon konulmasıdır. Fileye doldurma işlemi tamamlandıktan sonra filenin açık olan ağzı misina ile örülerek misinanın iki ucu boşta kalacak şekilde bırakılır. Daha sonra filenin daha önce dikili olan iki ucundan tavanda kanca vs bir yere asılır. Organizasyon zamanı geldiğinde ise misinanın bir ucundan hızlı bir şekilde çekilir ve file içerisindeki balonlar aynı anda yere dökülür.

Balon yağmuru organizasyonumuzu İstanbul’un tüm bölgelerinde ekstra bir ücret talep etmeden gerçekleştirmekteyiz. Anadolu yakası veya  avrupa yakasında olmanız bizler için hiçbir zaman problem değildir.Bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz bir çok balon yağmuru organizasyonu referansımızdır. Kalp balon olarak sizlerin mutluluğu bizler için her zaman öncelikli hedefimizdir. Sizlerde işi profesyonel bir ekibe yaptırmak isterseniz bizleri her zaman arayabilir konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz

0216 565 97 60

0543 814 55 78

kalpbalon@gmail.com

www.kalpbalon.net

www.balonyagmuru.com

www.iremorganizasyon.com

İstanbulunTüm Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz.

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM.

 

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ()

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.. Bu sitenin Tüm Hakları Esin Balon & Organizasyona aittir. İzinsiz alınıp kullanılması çoğaltılması kesinlikle yasaktır.
Tema: Sipsi V2