Folyo Harf Balon

Balonsusleme tarafından 3 sene önce yazıldı, 2.189 views kez görüntülendi ve yazı yorumlara kapalı.

Folyo Harf Balon

Folyo harf balon bir çok organizasyonda yoğun olarak kullanılmaktadır. Folyo harf balonlar 1 metre boyunda ve genişliğinde olup görsel olarak oldukça dikkat çeken, doğum günü organizasyonları, parti organizasyonları gibi bir çok etkinlikte kullanılan balon çeşididir. İçine doldurulan helyum gazı ile istenilen yere bağlanabilen folyo uçan balonlar yaklaşık 1 hafta havada kalabilmektedirler. Folyo gümüş harf balonlarda istenilen harfi satış mağazamızdan alabilir dilerseniz adresinize kargolatabilirsiniz. Balonların yanında dilerseniz kullan at helyum satışımız da mevcuttur. Kullan at helyum tüp fiyatlarımız 200 TL olup bunlarda kargo ile gönderilebilmektedir. Kullan at helyum tüpler 20 – 25 arası balon şişirmektedir. Kullan at helyum tüpün yanında 20 adet balonda hediye olarak göndermekteyiz.

Güncel fiyatlar için bizimle telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Folyo harf balon, harfli folyo balon, uçan folyo balon, folyo uçan gümüş balon, gümüş folyo balon, uçan balon nereden alınır, uçan balon nerede satılır, uçan balon satış yeri, uçan harf balon satın al, ucuz uçan harf folyo balon, harf uçan balonlar, uçan balon satış yeri anadolu yakası, en uygun fiyata uçan balon satan yer, uçan balonlar hangi gazla uçar, helyum gazı tehlikeli midir, balon gazı yanar mı, uçan balon nereden alınmalı, göztepe helyumlu balon satış mağazası, Anadolu yakası parti dükkanı, doğum günü malzemeleri satış yeri, balon süsleme şirketi, organizasyon firması, sünnet tahtı kiralama yeri, perakende balon satış mağazası.

www.kalpbalon.net

www.esinbalon.com

0216 567 81 14

0216 565 97 60

0543 814 55 78

0532 605 14 63

kalpbalon@gmail.com

esinbalon@hotmail.com

Benzer Yazılar
Yorumlar ()

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.. Bu sitenin Tüm Hakları Esin Balon & Organizasyona aittir. İzinsiz alınıp kullanılması çoğaltılması kesinlikle yasaktır.
Tema: Sipsi V2