Ümraniye Uçan Balon

Balonsusleme tarafından 3 sene önce yazıldı, 966 views kez görüntülendi ve yazı yorumlara kapalı.

Ümraniye Uçan Balon

Ümraniye uçan balon servisi uçan balonlar içerisine helyum gazı doldurulmasıyla elde edilmektedir ve 12 saat havada kalmaktadır. İçerisine ilaç konulduğunda bu süre 3 – 4 güne kadar çıkabilmektedir. Folyo uçan balonlar ise yaklaşık 1 hafta havada kalabilmektedir. Uçan balonların bir çok farklı çeşidi mevcuttur. Reklam amaçlı kullanılan uçan balonların diğer adı zeplin balonlardır. Çapları isteğe göre 7 – 8 metreye kadar çıkabilmektedir. Uçan balonlar organizasyonların vazgeçilmez ekipmanlarındandır. Doğum günlerinde nişan kına gibi etkinliklerde partilerde bir çok etkinlikte kullanılmakta ve ortama renk katmaktadır. Satış mağazamızda uçan balon dışında bir çok parti malzemesi de mevcuttur. Parti tabakları, pinyata çeşitleri, konfeti, tutma çubukları ve daha bir çok parti malzemesine satış mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Not ; Uçan balon içerisinde kullandığımız gaz yanıcı olmayan zehirsiz helyum gazıdır. Dışarıda sokak satıcılarının sattığı uçan folyo balonlarının içerisinde yanıcı gaz konulmaktadır. Bu gaz helyum gazı değildir ve ateşle yaklaşıldığında alev almaktadır. Uçan balon alırken uçan balonlarınızı resmi satış mağazalarından vergi levhası olan dükkanlardan almalısınız. Bir kaç tl ucuz uçan balon alıpta çocuğunuzun ve kendinizin sağlığını tehlikeye atmayınuz. İnsan hayatı bir iki TL değildir.

0216 567 81 14

0216 565 97 60

0543 814 55 78

www.esinbalon.com

www.kalpbalon.net

Benzer Yazılar
Yorumlar ()

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.. Bu sitenin Tüm Hakları Esin Balon & Organizasyona aittir. İzinsiz alınıp kullanılması çoğaltılması kesinlikle yasaktır.
Tema: Sipsi V2